Co to jest one-armed bandit?

Na pewno każdy z Was zna ze starych amerykańskich filmów automaty do gry, do których wrzuca się kilka monet, pociąga za dźwignię i po wylosowaniu konfiguracji identycznych znaków wygrywa dużą ilość pieniędzy. To właśnie one-armed bandit (jednoręki bandyta). Jeszcze niedawno tego rodzaju automaty były bardzo popularne w Ameryce i nie tylko, mogliśmy je znaleźć w wielu knajpach i kasynach.

Teraz nie można już spotkać tego rodzaju maszyn w barach, ale za to od niedawna możemy grać na jednorękim bandycie online. Taka gra ma oczywiście dużo plusów, przede wszystkim dostępność. Wystarczy tylko laptop albo smartphone podłączony do internetu i kilka groszy na koncie. Jak się okazuje, nowoczesna wersja jednorękiego bandyty cieszy się równie wielką popularnością jak klasyczna wersja tej rozrywki – jak pokazują badania statystyczne, bierze w niej udział ponad połowa internautów.

Jakie są reguły gry one-armed bandit online? To bardzo łatwe. Najpierw musimy się zarejestrować w dowolnym serwisie, który oferuje one-armed bandit online, potem zasilamy założone konto i rozpoczynamy grę. Na ekranie widzimy taki sam obraz jak w barowym automacie, różnica polega tylko na tym, że zamiast drążka mamy specjalny przycisk, w który należy kliknąć, aby rozpoczęło się losowanie. Jeśli internetowemu algorytmowi uda się wylosować konfigurację jednakowych znaków w jednej linii, to znaczy, że wygraliśmy.

Prawda, że proste i nieskomplikowane?

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *