Jacks or Better

Video Poker to wyjątkowe połączenie klasycznego 5-kartowego pokera i automatu typu jednoręki bandyta, które pojawiło się na amerykańskim rynku już w 1970 roku. Obecnie istnieje wiele różnych odmian pokerów wideo, z czego możemy wspomnieć między innymi o Draw Poker, Triple Deuces czy Deuces Wild. Największą popularnością wśród stałych graczy cieszy się jednak odmiana Jacks or Better.

Reguły gry w pokera wideo są podobno do klasycznego pokera, tylko nieco uproszczone. W skrócie: Na początku otrzymujemy 5 kart oraz możliwość wymiany którejkolwiek z nich, a nawet wszystkich na nowy komplet. Celem gracza jest dobranie takich kart, które zapewnią zwycięski układ, na przykład cztery asy. Wysokości wypłat można śledzić na tabeli wypłat (paytable) – każdy portal kasynowy ma inną tabelę, różnią się one też w różnych odmianach pokera wideo.

Oczywiście Video Poker posiada opcję bonusowej rozgrywki charakterystyczną dla maszyn jednorękiego bandyty. Daje nam ona szansę na podwojenie wygranych pieniędzy i polega na odgadnięciu jakiego koloru jest odwrócona karta. Opcja bonusowej rozgrywki włącza się po każdym wygranym rozdaniu, jednak nie mamy obowiązku z niej skorzystać.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *