Nie będzie kasyna pod Giewontem

Naziemne kasyna w naszym kraju to rzecz prawie w ogóle niespotykana, ponieważ koncesję na otworzenie takiego przybytku hazardowego naprawdę trudno załatwić. W tej chwili na terenie Polski funkcjonują około czterdzieści dwa kasyna. Większość z nich znajduje się w dużych miastach, najczęściej w hotelach, np. w Novotelu w Katowicach, Marcure w Gdańsku czy Marriocie w stolicy. Jeszcze niedawno o własne stacjonarne kasyno walczyły również zakopiańskie Krupówki.

Zakopane to miejsce, które każdego roku przyciąga niezliczoną liczbę turystów zakochanych w Tatrach. Dla tamtejszego kasyna byłaby to więc żyła złota. Nie dziwi więc, że o zgodę na uruchomienie kasyna w tym miejscu starało się już paru inwestorów, w tym między innymi galeria handlowa i hotele, a ostatnio też jeden z właścicieli działki w centrum. Niestety żadnemu z nich władze miasta nie udzieliły zgody. Nie będziemy więc mieli możliwości zagrać pod Giewontem.

Całe szczęście e-kasyna nie mają takich kłopotów, jako że najczęściej prowadzą serwisy z kraju, w którym koncesja nie jest wymagana, na przykład na Malcie czy Gibraltarze. A co za tym idzie, jeżeli lubisz automaty typu jednoręki bandyta lub chciałbyś zagrać na pieniądze w baccarat, możesz to zrobić przez internet. Kasyna online stoją przed tobą otworem!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *