Automat do gry w stylu retro

Jeżeli jesteś wielkim fanem slotowych maszyn do gry, ale nudzą cię już na siłę udziwniane rozgrywki typu Cashville, Lucky Rabbits Loot, Untamed Bengal Tiger czy Fruit Cocktail, w których miejsce zwykłych symboli zastępują kowboje, księgi zaklęć, diamenty i inne wynalazki, Retro Reels na pewno ci się spodoba. To nowy, prosty automat przypominający z wyglądu tradycyjne automaty jednorękiego bandyty, które przed laty można było znaleźć niemal w każdej knajpie.

Retro Reels to oczywiście duża gratka nie tylko dla tych, którzy tęsknią za starymi, dobrymi latami dziewięćdziesiątymi oraz tych, którym z jakiegoś powodu nie po drodze z nowoczesnymi internetowymi slotami, ale również dla tych, którzy cenią sobie elegancję i prostotę. W Retro Reels mamy 5 bębnów, 3 rzędy i dwadzieścia linii płatności, zaś losowane symbole to klasyczne owoce (śliwki, wiśnie itp.), bary i dolary. Do najkorzystniejszych należy układ $$$$$, chociaż sporo wygrywamy też, kiedy uda nam się wylosować czerwone siódemki. Retro Reels w wersji podstawowej nie zawiera dodatkowej rozgrywki gamble. Znajdziemy ją za to w jednym z kilku innych wariantów tej gry: Extreme Heat.

Automat Retro Reels pojawił się w polskim internecie niedawno, kilka tygodni temu, dlatego większość e-kasyn jeszcze nie ma go w swojej ofercie, ale jeśli chciałbyś spróbować w nim swojego szczęścia, zapraszamy tu: https://admiralspot.com/pl/games.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *